ODKUWKI

ODKUWKI

Odkuwki swobodnie kute

Plastyczne kształtowanie metali to jedna z naszych specjalności. W związku z tym pragniemy zaoferować Państwu wysokiej jakości odkuwki swobodnie kute, a więc uzyskiwane podczas procesu kucia swobodnego. Tym sposobem jesteśmy w stanie uzyskać wykonać odkuwki ciężkie o masie wynoszącej nawet kilkaset ton.

Nasze odkuwki swobodnie kute kierowane są przede wszystkim do branży przemysłowej, energetycznej, maszynowej oraz gazowej. Kujemy szeroki asortyment produktów, wśród których wymienić można przede wszystkim odkuwki krążków o dużych gabarytach, odkuwki krążków, które posiadają przebijany otwór, odkuwki tulei, pierścieni, prętów płaskich, okrągłych, kwadratowych. Jesteśmy w stanie wykonać także odkuwki kształtowe, matrycowe, a także takie, które tworzone są na podstawie szkicu klientów (odkuwki o charakterze niestandardowym), jeśli tylko, oczywiście, dysponujemy odpowiednimi możliwościami technicznymi, by je wykonać.

Oferowana przez nas odkuwka swobodna wykonywana jest z różnych materiałów. Najczęściej wykorzystujemy w tym celu stal konstrukcyjną niestopową oraz stopową. Wyroby naszej firmy charakteryzują się bardzo wysoką jakością, która idzie w parze z atrakcyjnymi cenami. Zależy nam bowiem na tym, by każdy nasz klient był maksymalnie zadowolony z otrzymanych odkuwek, co jest dla nas gwarancją, że w razie potrzeby znów zwróci się właśnie do nas. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z najwyższą starannością. Nasza praca odbywa się zgodnie z normami polskimi i europejskimi.

  • odkuwki dużo gabarytowych krążków
  • odkuwki krążków z przebijanym otworem
  • odkuwki kształtowe
  • odkuwki pierścieni, tuleje
  • odkuwki prętów płaskich, kwadratowych, okrągłych
  • odkuwki wg szkicu, odkuwki matrycowe
Odkuwka - Wistal
Wistal
Menu
×